Elu kõige raskem ülesanne on muuta ennast

Famigo, Lugemist

Aitäh Virumaa Teatajale tundmast huvi meie nõustaja Velli Ehasalu vastu. Juttu tehti tööst ja isiklikust arengust. Loe persoonilugu lähemalt siit.

Artikkel sisaldab ka kolme raamatusoovitust Velli poolt:

  • Tiiu Bolzmann “Perekonna varjatud seadused” – pere nägemine süsteemi ja tervikuna. Kõik, mida eitame ega taha tunnistada, hakkab korduma. Saladused ja mahasalgamine võtavad asjatut energiat. Peame aktsepteerima ja leppima nii inimeste kui ka sündmustega. Alles seejärel on võimalik ennast ja oma elu muuta.
  • D. A. Hughes “8 nurgakivi parimate suhete vundamendis” – lihtne lugemine inimese kujunemisest ja kiindumuse tüüpidest, sellest, kuidas kasvukeskkond ja suhted meid mõjutavad. Praktiline raamat, mis sisaldab harjutusi enda analüüsimiseks ja paremaks mõistmiseks, emotsionaalseks arenguks ja suhete parandamiseks.
  • H. Lerner “Vihatants” – kirjutatud naistele, aga sobib ka meestele. Selgitab suhtemustreid perekonnas, abituse ja vihaga toimetulekut. Sisaldab palju näiteid, kuidas kehtestada piire vanematega, kes sekkuvad liigselt oma täiskasvanud laste ellu.

Meie kontaktid:


Tallinna 21,
Rakvere 44311,
Lääne-Virumaa
Telefon +372 5627 1061

Rekvisiidid:

MTÜ Famigo Nõustamine ja Koolitus
Registrikood: 80306012
Swedbank: EE522200221070145635

Juriidiline aadress:

Renneoru 4,
Väike-Maarja 46202,
Lääne-Virumaa